Vítame Vás v našej ayurvedickej klinike

Príďte sa k nám poradiť so svojimi zdravotnými ťažkosťami a naši lekári Vám poradia a predpíšu prírodnú liečbu, ktorá Vám zaručene pomôže.
Naši maséri Vám ponúknu masáže, pri ktorých si odpočiniete a dokonale sa uvoľníte.
A naši kuchári Vám pripravia zdravý a očisťujúci pokrm.

Ayurvedická klinika v Púchove je prvootvorená ayurvedická klinika na Slovensku vôbec. Bolo nám veľkou cťou, že na slávnostné otvorenie kliniky prijal pozvanie aj indický pán konzul Harsh Kumar Jain, poslanci mesta a mnoho ďalších významných osobností v tomto odvetví.

Pred prvou návštevou našej kliniky Vás prosíme o vyplnenie formulára, ktorý môžete stiahnuť tu…

Cena konzultácie so stanovením diagnózy a komplexnej liečby je 25€.

Cenník masáži nájdete tu…

Ajurvéda je široko akceptovaný prirodzený prístup zdravotnej starostlivosti. Jedná sa o indickú medicínu, ktorá si zakladá na prevencii a podpore zdravia, pričom kladie dôraz na životný štýl, vhodné stravovanie, vyhýbanie sa stresu a hnevu, dostatočné množstvo spánku, pravidelné fyzické cvičenie, udržiavanie zdravých spoločenských návykov a osobných vzťahov.

Tento systém zdravotnej starostlivosti sa uplatňoval pred tisíckami rokov , ale je relatívne nový pre zvyšok sveta.

Pojem ayurveda znamená „veda a život, poznanie “

Ayurvedický doktor stanovuje diagnostiku pomocou pulzovej diagnostiky, kde vie presne určiť Váš momentálny stav, cirkuláciu v tele, možné problémy a ochorenia už v počiatočnom štádiu.

Ďalej s Vami prejde formulár pričom Vám kladie otázky o vašom zdravotnom stave, aké sú Vaše hlavné ťažkosti a ako sa cítite

Ayurvedická liečba je výnimočná tým, že sa nesústreďuje na samotný problém a liečenie, sústreďuje sa totiž na to, prečo ten problém vznikol.

Po komplexnej prehliadke, doktor stanoví diagnostiku a liečenie pomoc 100% prírodných a naturálnych liekov , pri ktorých nie sú žiadne vedľajšie účinky ako pri liečení západnou medicínou. Taktiež odporučí masáže, procedúry,cvičenie jógy alebo dychových cvičení.

Klinika sa nachádza v Športovom komplexe s novootvoreným hotelom, wellnes a saunový svetom.Na prízemní Športcentra sa nachádza novootvorená reštaurácia s indickými kuchármi, ktorý sprevádzajú proces liečenia na klinike špeciálnymi indickými a ayurvedickými receptami.

Na našej ayurvedickej klinike pôsobí ayurvedická doktorka Divya Chandrakumar Vinodhini (BAMS), ktorá študovala Pankajakasthuri Ayurvedamedical college under Kerela University, a ayurvedický terapista Saumesh VL, ktorý nadobudol vzdelanie na Goverment of Kerala directorate of Ayurveda medical education – ayurveda therapist certificate.

Naša ayurvedická klinika sa nachádza v príjemnom prostredí novootvorených priestorov vybavených čakárňou, ambulanciou, recepciou a viacerými miestnosťami určenými na vykonávanie procedúr a masáží, taktiež priestranná jóga miestnosť s výhľadom na rieku Váh.

V prípade, že zákazník nekomunikuje anglicky, k dispozícií máme aj asistentku, ktorá simultánne prekladá celú konzultáciu, priebeh procedúr , objednávanie pacientov a hlavne, aby sa náš pacient cítil na našej klinike čo najkomfortnejšie.

V našej ponuke ayurvedických masáži disponujeme širokým výberom celotelových , relaxačných, omladzujúcich, regeneračných masáži, ďalej masáže častí tela ako sú napríklad ayurvedická masáž hlavy, krku a ramien, masáž chodidiel, chrbta, tváre a mnoho ďalších.

Na našej klinike sa zameriavame na liečebný program,ktorý obsahuje :

 • Liečenie imunitného systému
 • Očista pečene a ladvín
 • Zníženie krvného tlaku
 • Artritída- Bolesť kĺbov
 • Štítna žľaza
 • Ischias/Medzistavcové platničky
 • Gynekologické ťažkosti
 • Krvácanie z konečníka/Hemeroidy
 • Začiatočné štádium cukrovky
 • Problémy s trávením, zápcha
 • Prevencia proti srdcovým ochoreniam
 • Čistenie krvi
 • Podpora pamäte
 • Podpora plodnosti mužov a žien(afrodiziakum)
 • Bolesti hlavy, migrény, nespavosť

Ponúkame aj špeciálne ayurvedické balíky, ktoré zahŕňajú pobyt na klinike v novootvorenom hoteli, konzultáciu s doktorkou, stanovenie diagnostiky až po komplexnú liečbu, detoxikačné prípravky a špeciálnu stravu ( raňajky, obed, večera) meditácie a jóga cvičenie, masáže a využitie wellnes centra so saunovým svetom.

Masáž chrbta25,00 €
Masáž nôh25,00 €
Ayurvedická masáž hlavy, tváre a krku 30,00 €
Masáž krku a ramien40,00 €
Ayurvedická masáž nôh40,00 €
Celotelová relaxačná masáž 45,00 €
Ayurvedická masáž hlavy45,00 €
Celotelová masáž púdrom 70,00 €
Omladzujúca masáž80,00 €
Masáž s vankúšikmi naplnenými mliekom, ryžou a bylinkami120,00 €
Masáž s vankúšikmi naplnenými bylinným púdrom120,00 €

Najdete nás v ŠportAqua Púchov na Nábreží slobody 1926/4, 020 01 Púchov

Tel.:         +421 907 976 561

E-mail:    ayurveda@sportaqua.sk

 

Doktorka   Divya C V

Tel.:         +421 944 732 050

E-mail:    ayurconsultant@sportaqua.sk

Našou vizitkou sú spokojní zákaznicí, ktorý opúšťajú našu klniku a šíria dobré meno nám a ayurvedickej medicíne ďalej.

Tešíme sa na Vás a Vašu návštevu!

REZERVÁCIA